Rozvoj malých dětí
ČLÁNKY
Ukázkové hodiny
ZDARMA
Rozvrh, ceník
PŘIHLÁŠKA
Foto, video
GALERIE
Lektorky, školky
SPOLUPRÁCE
Naše filosofie, kontakty
KDO JSME
Lektorka Iva

Jmenuji se Iva Obselková a celý svůj profesní život se věnuji práci s dětmi jako učitelka v mateřské škole.

Ostrov objevů jsem objevila na internetu, když jsem hledala novou inspiraci na činnosti a hry s dětmi v MŠ. Okamžitě mě tento projekt oslovil a nadchl. Náplní jednotlivých lekcí i metodickým materiálem a pomůckami. Za roky své pedagogické praxe jsem se mnohokrát setkala s bezradností rodičů při komunikaci s vlastními dětmi, s nepřipraveností a naprostou nesamostatností dětí při sebeobsluze, jídle, hygieně ale i při samotné hře a začleňování se do kolektivu.

V dnešní době, kdy jsou dětem dávány především elektronické a moderní hračky, kdy na ně rodiče nemají čas, jsou děti ochuzeny o obyčejné prožitky a podněty z běžného života, o maličkosti, které nás obklopují. A toto všechno jim právě tento projekt nabízí, působí na všechny smysly dítěte, rozvíjí rozumové dovednosti a slovní zásobu.

Proto jsem se stala lektorkou Ostrova objevů. Chci pomáhat dospělým naučit je hrát si se svými dětmi, povídat si spolu, pracovat spolu, radovat se spolu a především užívat si každou společně strávenou chvilku. Odměnou jim bude šťastné, klidné a spokojené dítě. A děti jsou vizitkou svých rodičů. Těším se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi na lekcích kurzu Ostrova objevů.

Přijďte zábavnou formou a hrou poznávat svět kolem sebe ve Světlé nad Sázavou, v Ledči nad Sázavou a v Humpolci.

Iva
KontaktLektorka Iva

okres Pelhřimov

T: 604 662 240
E: iva@ostrovobjevu.cz
W: www.ostrovobjevu.cz

číslo účtu: 2900666851/2010
     Copyright © 2011-2015 Ostrov objevů - univerzita pro batolata.
     Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Ostrova objevů zakázáno!